SPOR

Volkan Şen'den Konyaspor taraftarına mesaj: Bana sahip çıksın

“Ben bugün Konyaspor için sahada ter dökeceğim. Bence bunu unutup bana sahip çıksınlar, bana destek olsunlar. Ben de sahada gerekeni fazlasıyla yapmaya hazırım.”

Volkan Şen'den Konyaspor taraftarına mesaj: Bana sahip çıksın

Büyükşehir Belediye Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda ara transferde Atiker Konyaspor'un kadrosuna  dahil edilen  Volkan Şen için yapılan törende konuşan ikinci başkan Doç.Dr. Zekeriya Mızırak “Bugün Volkan Şen kardeşimizin camiamıza katılmasıyla alakalı bir tören düzenliyoruz. Ben huzurlarınızda kendisine hoş geldin diyorum. Sakatlıksız, kazasız, belasız hem kendi şahsı için hem de camiamız için güzel bir ikinci yarı diliyorum. Volkan Şen ile beraber transferi kapattık. Ara dönemde transfer zor biliyorsunuz, her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Taraftarların da bazı serzenişleri oldu onları da biliyoruz ama hepimizin ortak talebi, Konyaspor için en iyisini yapmaktı. Biz de yönetim olarak, camia olarak en iyisini yapmaya çalıştık ve son gün de olsa transfer sezonu en iyi şekilde kapattığımızı düşünüyoruz. Yönetim olarak, camia olarak biz elimizden geleni yaptık, artık topun teknik heyetimizde hocamızda ve futbolcularımızda olduğunu düşünüyoruz. Ben tekrar Volkan’a ve tüm sporcu kardeşlerimize ikinci yarı için başarılı bir dönem diliyorum. Ve şuna da inanıyorum ki Konyaspor hak ettiği bir yerde olması için bu noktada gerek Volkan, gerekse diğer arkadaşlarımızın da ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını biliyorum. Tekrar hayırlı olsun” dedi

dsc_1399.jpg

Atiker Konyaspor’a geldiği için son derece doğru bir karar verdiğini ifade eden Volkan Şen ise, “Ben Başkanımıza ve özellikle Celalettin Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum. Kendisiyle bir iki kere oturup konuşma fırsatım oldu bana olan ilgilerinden ve güvenlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben burada olmaktan dolayı gerçekten çok mutluyum. Bu kararı verirken hiç zorlanmadım, bugün de buraya geldiğimde doğru bir karar verdiğimi görüyorum. Konyaspor çok iyi bir camia. Gerek şehriyle gerek stadıyla gerekse taraftarıyla. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugünden sonra bu kısa dönemde sadece futboluma odaklanarak, Konyaspor’un başarısına katkı yapmak istiyorum. Burada iyi işler yaparak iyi izler bırakmak istiyorum. Konyaspor gerçekten kadro olarak da şehir olarak da camia ve taraftar olarak da çok iyi bir takım. Umarım hem benim için hem kulübüm için hayırlı olur. Bugün hocamla da konuşma fırsatım oldu çok güzel bir sohbet geçti. Benden beklentilerini, isteklerini söyledi. Dediğim gibi tek düşüncem Konyaspor’un başarısına katkı yapmak, güzel işler yapmak. Sahada elimden gelenin en iyisini yaparak iyi işler yapmak istiyorum. Teşekkür ederim”dedi. Volkan Şen Atiker Konyaspor’umuzda 14 numaralı formayı giyecek.

TARAFTARA MESAJ

 Volkan Şen, saha içinde kimi zaman kazanma hırsına yenik düştüğünü söyleyerek, “Ben bugün Konyaspor için sahada ter dökeceğim. Bence bunu unutup bana sahip çıksınlar, bana destek olsunlar. Ben de sahada gerekeni fazlasıyla yapmaya hazırım”dedi. Volkan Şen şunları söyledi: “Uçak rötarı derken geç geldim Konya’ya. Bir günlük sürede burada olmak gerçekten çok güzel benim için Konya’nın insanları gerçekten çok sıcak kanlı çok güzel karşıladılar beni bunun için çok mutlu oldum. Bir karar verdim kendime, bir hedef koydum, Konyaspor benim için gerçekten çok doğru bir karardı burada olmaktan dolayı gerçekten çok mutluyum. Tek isteğim bir an önce hazır olup Konyaspor’a katkıda bulunmak istiyorum sahada elimden gelenin en iyisini yapıp. Konyaspor’un başarılı olacağına inanıyorum. Konya gerçekten bir futbol şehri. Burası çok değerli bir kulüp inşallah hem benim için hem kulübüm için hayırlı olur.

BEN KONYASPOR İÇİN SAHADA TER DÖKECEĞİM BANA SAHİP ÇIKSINLAR

Konyaspor’a yakışan her zaman bu, takımına sahip çıkan her anlamda destekleyen bir taraftar grubu. Biliyorsunuz Fenerbahçe’de oynarken bir sorun yaşamıştım. Ama şunu bilsinler ben sahada hırsıma yenik düşebilirim, kazanma isteği, arzusu buna ne derseniz. Sonrasında da yaşadığım bu olaydan ötürü üzülmüştüm. Ben bugün Konyaspor için sahada ter dökeceğim. Bence bunu unutup bana sahip çıksınlar, bana destek olsunlar. Ben de sahada gerekeni fazlasıyla yapmaya hazırım.” 

memleket gazetesi