Dolarını bozdurana fındık hediye

Giresun’un Tirebolu ilçesinde Ziraat Odası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “dövizlerinizi bozdurun” çağrısı üzerine başlattığı kampanyada dolarını bozduranlara fındık hediye ediyor..

Dolarını bozdurana fındık hediye
Bu içerik 2728 kez okundu.
Advert

Giresun’un Tirebolu ilçesinde Ziraat Odası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “dövizlerinizi bozdurun” çağrısı üzerine başlattığı kampanyada dolarını bozduranlara fındık hediye ediyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine dolardaki artışa karşı Türk parasının değerlenmesi için atağa geçen esnafların başlattığı kampanyalar devam ediyor. Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman da başlattığı kampanya ile 200 dolar bozduran herkese 1 kilogram fındık hediye ediyor. Amacının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek olmak olduğunu belirten Yaman, “Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine kampanyaya başladık. Aynı zamanda doların rekor kırdığı bir ortamda fındık fiyatının düşmesine dikkat çekme için ve her derde deva olan, sadece fiyatında deva olmayan fındığı 200 dolar bozduran ve makbuzunu getiren vatandaşlarımıza hediye ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 gün süresi var cezası 250 bin TL
15 gün süresi var cezası 250 bin TL
Dolar zamanla geriler
Dolar zamanla geriler